Tommy Hilfiger Γυναικείο Βραχιόλι από Ανοξείδωτο Ατσάλι Επιχρυσωμένο SKU 2780982
EAN: 7613272661416
Κωδικός προϊόντος:
2780982
Τιμή WΕΒ:
79,00 € Original price was: 79,00 €.75,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 75,00 €.
ΑΜΕΣΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
Μάθετε περισσότερα για τους τρόπους αποστολής εδώ.
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΕΩΣ 350€
Πληρωμή στην πόρτα σας κατά την παράδοση
Βασικα χαρακτηριστικα
| Μάρκα | TOMMY HILFINGER |
|---|---|
| Μοντέλο | 2780982 |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Χρώμα | gold |
| Είδος | βραχιόλι |
| Φύλο | γυναικεία |
| Τύπος κουμπώματος | γάντζος |
| Υλικό | χειρουργικό ατσάλι |
| Βάρος | 12 g |
ΔιαστασειΣ
| Ελάχιστο μήκος | 16,5 cm |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος | 19,5 cm |
Συσκευασια
- πρωτότυπη συσκευασία TOMMY HILFIGER
- επίσημη εγγύηση
| Βάρος | 15 γρ. |
|---|---|
| Χρώμα |
ΧΡΥΣΟ |
| Φ.Π.Α. |
17% |
| Κατασκευαστής | |
| Μέγεθος | |
| Υλικό Κατασκευής |
Ατσάλινα Επιχρυσωμένα |
ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ;
ONE SIZE
Boss Ανδρικό Ρολόι 41mm Μπαταρίας με Χρυσό Μεταλλικό Μπρασελέ
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ONE SIZE
Calvin Klein Σκουλαρίκια Κρίκοι από Ατσάλι SKU 35000457
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
20CM
Hugo Boss Ανδρικό Βραχιόλι Αλυσίδα από Ατσάλι Επιχρυσωμένο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
20CM
Calvin Klein Luster Γυναικείο Βραχιόλι Αλυσίδα από Ατσάλι Επιχρυσωμένο με Ζιργκόν
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
17CM
Hugo Boss Γυναικείο Βραχιόλι από Ατσάλι Επιχρυσωμένο
77,00 €
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
