Tommy Hilfiger Ανδρικό Βραχιόλι από Ατσάλι Επιχρυσωμένο SKU 2790665
EAN: 7613272666824
Κωδικός προϊόντος:
2790665
Τιμή WΕΒ:
89,00 € Original price was: 89,00 €.85,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 85,00 €.
ΑΜΕΣΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
Μάθετε περισσότερα για τους τρόπους αποστολής εδώ.
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΕΩΣ 350€
Πληρωμή στην πόρτα σας κατά την παράδοση
| Τύπος Κοσμήματος | Βραχιόλι |
|---|---|
| Χρώμα | Χρυσό |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Φύλο | Ανδρικό |
| Μάρκα | Tommy Hilfiger |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας των κοσμημάτων και απουσίας κατασκευαστικών ατελειών. |
| Μάρκα | TOMMY HILFINGER |
|---|---|
| Μοντέλο | 2790665 |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Χρώμα | gold |
| Είδος | βραχιόλι |
| Φύλο | ανδρικά |
| Τύπος κουμπώματος | αναδιπλούμενο κούμπωμα |
| Υλικό | χειρουργικό ατσάλι |
| Βάρος | 44 g |
ΔιαστασειΣ
| Ελάχιστο μήκος | 19,2 cm |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος | 20,4 cm |
| Πλάτος | 1,1 cm |
Συσκευασια
- πρωτότυπη συσκευασία TOMMY HILFIGER
- επίσημη εγγύηση
| Βάρος | 15 γρ. |
|---|---|
| Χρώμα |
ΧΡΥΣΟ |
| Φ.Π.Α. |
17% |
| Κατασκευαστής | |
| Μέγεθος | |
| Υλικό Κατασκευής |
Ατσάλινα Επιχρυσωμένα |
ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ;
ONE SIZE
Boss Ανδρικό Ρολόι 41mm Μπαταρίας με Χρυσό Μεταλλικό Μπρασελέ
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ONE SIZE
Calvin Klein Σκουλαρίκια Κρίκοι από Ατσάλι SKU 35000457
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
20CM
Hugo Boss Ανδρικό Βραχιόλι Αλυσίδα από Ατσάλι Επιχρυσωμένο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
20CM
Calvin Klein Luster Γυναικείο Βραχιόλι Αλυσίδα από Ατσάλι Επιχρυσωμένο με Ζιργκόν
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
17CM
Hugo Boss Γυναικείο Βραχιόλι από Ατσάλι Επιχρυσωμένο
77,00 €
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
