Karl Lagerfeld Icon Square Mini Watch Γυναικείο ρολόι SKU R0553111501
EAN: 8056783338344
Κωδικός προϊόντος:
R0553111501
Τιμή WΕΒ:
209,00 €
ΑΜΕΣΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
Μάθετε περισσότερα για τους τρόπους αποστολής εδώ.
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΕΩΣ 350€
Πληρωμή στην πόρτα σας κατά την παράδοση
Βασικα χαρακτηριστικα
| Μάρκα | KARL LANGERFELD |
|---|---|
| Συλλογή | icon |
| Μοντέλο | R0553111501 |
| Χρώμα | gold |
| Είδος λειτουργίας | μπαταρία |
| Αδιάβροχο | 30M / 3ATM |
| Κρύσταλλο | ορυκτό |
| Ψηφία στο καντράν | κρύσταλλο |
| Φύλο | γυναικεία |
| Τύπος | αναλογικά |
| Βάρος | 52 g |
ΜΠΡΑΣΕΛΕ
| Υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Τύπος κουμπώματος | Κούμπωμα πεταλούδα |
| Μέγεθος | 14-20,5 cm |
| Πλάτος αλυσίδας | 12-10 mm |
Θα κοντύνουμε δωρεάν το λουράκι του ρολογιού.
ΚΑΣΑ
| Χρώμα κάσας | χρυσή απόχρωση |
|---|---|
| Υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σχήμα | τετράγωνο |
| Πάχος | 7 mm |
| Πλάτος κάσας | 21 mm |
| Μήκος κάσας | 26 mm |
| Βάρος | 120 γρ. |
|---|---|
| Χρώμα |
ΧΡΥΣΟ |
| Φ.Π.Α. |
17% |
| Κατασκευαστής | |
| Μέγεθος |
ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ;
ONE SIZE
Boss Ανδρικό Ρολόι 41mm Μπαταρίας με Χρυσό Μεταλλικό Μπρασελέ
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ONE SIZE
Calvin Klein Σκουλαρίκια Κρίκοι από Ατσάλι SKU 35000457
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
20CM
Hugo Boss Ανδρικό Βραχιόλι Αλυσίδα από Ατσάλι Επιχρυσωμένο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
20CM
Calvin Klein Luster Γυναικείο Βραχιόλι Αλυσίδα από Ατσάλι Επιχρυσωμένο με Ζιργκόν
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
17CM
Hugo Boss Γυναικείο Βραχιόλι από Ατσάλι Επιχρυσωμένο
77,00 €
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
