Coeur de Lion GeoCUBE® Precious Fusion Pearls necklace multicolour pastel SKU 5086/10-1522
EAN: 4251588323265
Κωδικός προϊόντος:
5086/10-1522
Κατασκευαστής:
COEUR DE LION
Τιμή WΕΒ:
159,00 €
ΑΜΕΣΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
Μάθετε περισσότερα για τους τρόπους αποστολής εδώ.
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΕΩΣ 350€
Πληρωμή στην πόρτα σας κατά την παράδοση
| Μάρκα | COEUR DE LION |
|---|---|
| Μοντέλο | 5086/10-1522 |
| Χρώμα | perl |
| Διακοσμητικό στοιχείο | μαργαριτάρι |
| Τύπος πέτρας | αμέθυστος / αμαζονίτης / Ροδοειδής χαλαζίας / κρύσταλλο Swarovski |
| Είδος | κολιέ |
| Φύλο | γυναικεία |
| Τύπος | με κρεμαστό |
| Τύπος κουμπώματος | γάντζος |
| Υλικό | χειρουργικό ατσάλι / συνθετικό μαργαριτάρι |
| Βάρος | 21 g |
ΔιαστασειΣ
| Ελάχιστο μήκος | 42 cm |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος | 48 cm |
| Πλάτος | 0,6 cm |
Συσκευασια
- πρωτότυπη συσκευασία COEUR DE LION
- επίσημη εγγύηση
| Βάρος | 15 γρ. |
|---|---|
| Χρώμα |
ΛΕΥΚΟ |
| Φ.Π.Α. |
17% |
| Κατασκευαστής | |
| Μέγεθος | |
| Υλικό Κατασκευής |
Ατσάλινα |
ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ;
ONE SIZE
Calvin Klein Σκουλαρίκια Κρίκοι από Ατσάλι SKU 35000457
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
20CM
Hugo Boss Ανδρικό Βραχιόλι Αλυσίδα από Ατσάλι Επιχρυσωμένο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
20CM
Calvin Klein Luster Γυναικείο Βραχιόλι Αλυσίδα από Ατσάλι Επιχρυσωμένο με Ζιργκόν
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
17CM
Hugo Boss Γυναικείο Βραχιόλι από Ατσάλι Επιχρυσωμένο
77,00 €
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ONE SIZE
Michael Kors Runway Γυναικείο Ρολόι 38mm Χρονογράφος Μπαταρίας με Ασημί Μεταλλικό Μπρασελέ
259,00 €
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
