Coeur De Lion GeoCUBE® Bracelet red-haematite SKU 4014/30-0312
EAN: 4250409649737
Κωδικός προϊόντος:
4014/30-0312
Κατασκευαστής:
COEUR DE LION
Τιμή WΕΒ:
79,00 €
ΑΜΕΣΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
Μάθετε περισσότερα για τους τρόπους αποστολής εδώ.
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΕΩΣ 350€
Πληρωμή στην πόρτα σας κατά την παράδοση
Βασικα χαρακτηριστικα
| Μάρκα | COEUR DE LION |
|---|---|
| Μοντέλο | 4014/30-0312 |
| Χρώμα | red |
| Τύπος πέτρας | αιματίτης / polaris / κρύσταλλο Swarovski |
| Είδος | βραχιόλι |
| Φύλο | γυναικεία |
| Τύπος κουμπώματος | γάντζος |
| Υλικό | χειρουργικό ατσάλι |
| Βάρος | 11 g |
ΔιαστασειΣ
| Ελάχιστο μήκος | 18,5 cm |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος | 21,5 cm |
| Πλάτος | 0,6 cm |
Συσκευασια
- πρωτότυπη συσκευασία COEUR DE LION
- επίσημη εγγύηση
| Βάρος | 15 γρ. |
|---|---|
| Χρώμα |
ΚΟΚΚΙΝΟ |
| Φ.Π.Α. |
17% |
| Κατασκευαστής | |
| Μέγεθος | |
| Υλικό Κατασκευής |
Ατσάλινα |
ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ;
ONE SIZE
Calvin Klein Σκουλαρίκια Κρίκοι από Ατσάλι SKU 35000457
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
20CM
Hugo Boss Ανδρικό Βραχιόλι Αλυσίδα από Ατσάλι Επιχρυσωμένο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
20CM
Calvin Klein Luster Γυναικείο Βραχιόλι Αλυσίδα από Ατσάλι Επιχρυσωμένο με Ζιργκόν
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
17CM
Hugo Boss Γυναικείο Βραχιόλι από Ατσάλι Επιχρυσωμένο
77,00 €
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ONE SIZE
Michael Kors Runway Γυναικείο Ρολόι 38mm Χρονογράφος Μπαταρίας με Ασημί Μεταλλικό Μπρασελέ
259,00 €
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
