Calvin Klein CK Iconic Γυναικείο ρολόι SKU 25100066
EAN: 7613272620130
Κωδικός προϊόντος:
25100066
Τιμή WΕΒ:
199,00 €
ΑΜΕΣΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
Μάθετε περισσότερα για τους τρόπους αποστολής εδώ.
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΕΩΣ 350€
Πληρωμή στην πόρτα σας κατά την παράδοση
Βασικα χαρακτηριστικα
| Μάρκα | Calvin Klein |
|---|---|
| Συλλογή | Iconic |
| Μοντέλο | 25100066 |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Χρώμα | gold/green |
| Είδος λειτουργίας | μπαταρία |
| Αδιάβροχο | 30M / 3ATM |
| Κρύσταλλο | ορυκτό |
| Ψηφία στο καντράν | κανένα |
| Φύλο | γυναικεία |
| Τύπος | αναλογικά |
| Βάρος | 79 g |
ΜΠΡΑΣΕΛΕ
| Υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Τύπος κουμπώματος | Κούμπωμα πεταλούδα |
| Μέγεθος | 14-18,5 cm |
| Πλάτος αλυσίδας | 16 mm |
Θα κοντύνουμε δωρεάν το λουράκι του ρολογιού.
ΚΑΣΑ
| Χρώμα κάσας | χρυσή απόχρωση |
|---|---|
| Υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σχήμα | στρογγυλό |
| Διάμετρος | 34 mm |
| Πάχος | 8 mm |
Συσκευασια
- πρωτότυπη συσκευασία CALVIN KLEIN
- επίσημη εγγύηση
| Βάρος | 120 γρ. |
|---|---|
| Χρώμα |
ΧΡΥΣΟ |
| Φ.Π.Α. |
17% |
| Κατασκευαστής | |
| Μέγεθος |
ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ;
ONE SIZE
Calvin Klein Σκουλαρίκια Κρίκοι από Ατσάλι SKU 35000457
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
20CM
Hugo Boss Ανδρικό Βραχιόλι Αλυσίδα από Ατσάλι Επιχρυσωμένο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
20CM
Calvin Klein Luster Γυναικείο Βραχιόλι Αλυσίδα από Ατσάλι Επιχρυσωμένο με Ζιργκόν
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
17CM
Hugo Boss Γυναικείο Βραχιόλι από Ατσάλι Επιχρυσωμένο
77,00 €
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ONE SIZE
Michael Kors Runway Γυναικείο Ρολόι 38mm Χρονογράφος Μπαταρίας με Ασημί Μεταλλικό Μπρασελέ
259,00 €
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
