TOMMY HILFIGER NORAH Γυναικείο ρολόι SKU 1782872
EAN: 7613272681476
Κωδικός προϊόντος:
1782872
Τιμή WΕΒ:
139,00 €
ΑΜΕΣΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
Μάθετε περισσότερα για τους τρόπους αποστολής εδώ.
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΕΩΣ 350€
Πληρωμή στην πόρτα σας κατά την παράδοση
Βασικα χαρακτηριστικα
| Μάρκα | TOMMY HILFINGER |
|---|---|
| Συλλογή | |
| Μοντέλο | 1782872 |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Χρώμα | silver |
| Είδος λειτουργίας | μπαταρία |
| Αδιάβροχο | 30M / 3ATM |
| Κρύσταλλο | ορυκτό |
| Ψηφία στο καντράν | ρωμαϊκά / στοιχεία |
| Φύλο | γυναικεία |
| Τύπος | αναλογικά |
| Βάρος | 41 g |
ΜΠΡΑΣΕΛΕ
| Υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Τύπος κουμπώματος | Κούμπωμα πεταλούδα |
| Μέγεθος | 14-19 cm |
| Πλάτος αλυσίδας | 10 mm |
Θα κοντύνουμε δωρεάν το λουράκι του ρολογιού
ΚΑΣΑ
| Χρώμα κάσας | ασημί απόχρωση |
|---|---|
| Υλικό | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σχήμα | άλλα |
| Πάχος | 7,20 mm |
| Πλάτος κάσας | 21,50 mm |
| Μήκος κάσας | 27 mm |
Συσκευασια
- πρωτότυπη συσκευασία TOMMY HILFIGER
- επίσημη εγγύηση
| Βάρος | 120 γρ. |
|---|---|
| Χρώμα |
ΑΣΗΜΙ |
| Φ.Π.Α. |
17% |
| Κατασκευαστής | |
| Μέγεθος |
ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ;
ONE SIZE
Calvin Klein Σκουλαρίκια Κρίκοι από Ατσάλι SKU 35000457
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
20CM
Hugo Boss Ανδρικό Βραχιόλι Αλυσίδα από Ατσάλι Επιχρυσωμένο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
20CM
Calvin Klein Luster Γυναικείο Βραχιόλι Αλυσίδα από Ατσάλι Επιχρυσωμένο με Ζιργκόν
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
17CM
Hugo Boss Γυναικείο Βραχιόλι από Ατσάλι Επιχρυσωμένο
77,00 €
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ONE SIZE
Michael Kors Runway Γυναικείο Ρολόι 38mm Χρονογράφος Μπαταρίας με Ασημί Μεταλλικό Μπρασελέ
259,00 €
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
