Coeur de Lion Necklace Modern Elegance Spikes Gold-Turquoise SKU 4314/10-0600
EAN: 4251588386635
Κωδικός προϊόντος:
4314/10-0600
Κατασκευαστής:
COEUR DE LION
Τιμή WΕΒ:
129,00 €
ΑΜΕΣΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
Μάθετε περισσότερα για τους τρόπους αποστολής εδώ.
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΕΩΣ 350€
Πληρωμή στην πόρτα σας κατά την παράδοση
Βασικα χαρακτηριστικα
| Μάρκα | COEUR DE LION |
|---|---|
| Μοντέλο | 4314/10-0600 |
| Χρώμα | mix |
| Διακοσμητικό στοιχείο | μαργαριτάρι |
| Τύπος πέτρας | αιματίτης / αμαζονίτης / κρύσταλλο Swarovski / τυρκουάζ |
| Είδος | κολιέ |
| Φύλο | γυναικεία |
| Τύπος κουμπώματος | γάντζος |
| Υλικό | χειρουργικό ατσάλι / συνθετικό μαργαριτάρι |
| Βάρος | 12 g |
ΔιαστασειΣ
| Ελάχιστο μήκος | 42 cm |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος | 48 cm |
| Πλάτος | 0,4 cm |
Συσκευασια
- πρωτότυπη συσκευασία COEUR DE LION
- επίσημη εγγύηση
| Βάρος | 15 γρ. |
|---|---|
| Χρώμα |
ΠΟΛΥΧΡΩΜΟ |
| Φ.Π.Α. |
17% |
| Κατασκευαστής | |
| Μέγεθος | |
| Υλικό Κατασκευής |
Ατσάλινα |
ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ;
ONE SIZE
Calvin Klein Σκουλαρίκια Κρίκοι από Ατσάλι SKU 35000457
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
20CM
Hugo Boss Ανδρικό Βραχιόλι Αλυσίδα από Ατσάλι Επιχρυσωμένο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
20CM
Calvin Klein Luster Γυναικείο Βραχιόλι Αλυσίδα από Ατσάλι Επιχρυσωμένο με Ζιργκόν
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
17CM
Hugo Boss Γυναικείο Βραχιόλι από Ατσάλι Επιχρυσωμένο
77,00 €
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ONE SIZE
Michael Kors Runway Γυναικείο Ρολόι 38mm Χρονογράφος Μπαταρίας με Ασημί Μεταλλικό Μπρασελέ
259,00 €
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
