Calvin Klein 25200533 Motion Watch slide 1 of 5 Calvin Klein 25200533 Motion Watch New Enlarge image Modern design quartz watch with day-date and 24h dia
EAN: 7613272672566
Κωδικός προϊόντος:
25200533
Τιμή WΕΒ:
229,00 € Original price was: 229,00 €.219,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 219,00 €.
ΑΜΕΣΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
Μάθετε περισσότερα για τους τρόπους αποστολής εδώ.
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΕΩΣ 350€
Πληρωμή στην πόρτα σας κατά την παράδοση
Case information
| Case code | CK.105.1.20.0533 |
| Diameter | 39 mm |
| Case Thickness | 8.3 mm |
| Case material | Stainless steel |
| Case Shape | Round |
| Case color | Bicolor |
| Back case material | Stainless steel |
| Back Case | Snap on |
| Material crystal | Mineral |
| Crown | Pull crown |
Movement information
| Movement part nr | VX3J ( See specifications ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
Strap information
| Band material | Stainless steel |
| Strap Type | Link bracelet |
| Strap width | 23 mm |
| Lug width | 13 mm |
| Band color | Bicolor |
| Clasp Type | Deployment clasp with push buttons |
| Clasp color | Silver |
| Band sizing by HWG? | Yes |
| Mount type | Steel pins |
| Straight strap mount | No |
| Suitable for wrist size | 160 mm – 210 mm |
| Βάρος | 150 γρ. |
|---|---|
| Χρώμα |
ΧΡΥΣΟ/ΑΣΗΜΙ |
| Κατασκευαστής | |
| Μέγεθος | |
| Φ.Π.Α. |
17% |
ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ;
ONE SIZE
Calvin Klein Σκουλαρίκια Κρίκοι από Ατσάλι SKU 35000457
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
20CM
Hugo Boss Ανδρικό Βραχιόλι Αλυσίδα από Ατσάλι Επιχρυσωμένο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
20CM
Calvin Klein Luster Γυναικείο Βραχιόλι Αλυσίδα από Ατσάλι Επιχρυσωμένο με Ζιργκόν
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
17CM
Hugo Boss Γυναικείο Βραχιόλι από Ατσάλι Επιχρυσωμένο
77,00 €
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ONE SIZE
Michael Kors Runway Γυναικείο Ρολόι 38mm Χρονογράφος Μπαταρίας με Ασημί Μεταλλικό Μπρασελέ
259,00 €
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
